sobota, 23.06.2018

PIERWSZE NA OPOLSZCZYŹNIE GIMNAZJUM

z certyfikatem Szkoły Przedsiębiorczości
Sport
POLSKA BIEGA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Lippa   
niedziela, 20 maja 2012 20:11
polska_biega 

18.maja 2012r. w Żyrowej odbyły się biegi na różnych dystansach. Były to biegi zorganizowane z okazji akcji Gazety Wyborczej ?Polska biega?. W akcji tej wzięło udział  około 400 uczestników w różnym wieku. Pierwsze biegły przedszkolaki na dystansie 500m, następnie szkoły podstawowe 1500m i gimnazja 2500m. W biegu głównym mogli wziąć udział jedynie dorośli a ich dystans wynosił 3000m.

Naszą szkołe reprezentowało 28 ucziów, wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.


 

WYNIKI 

 

GALERIA ZDJĘĆ 

 

ROZGRZEWKA ;) 1  ROZGRZEWKA 2

 

Poprawiony: wtorek, 19 czerwca 2012 08:39
 
SZTAFETY PŁYWACKIE - GIMNAZJADA 2012 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 maja 2012 11:28

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZTAFETACH PŁYWACKICH

GIMNAZJADA 2012

10X 50M STYLEM DOWOLNYM       ZDZIESZOWICE 20.04.20

 

 20.04.2012 w naszym gimnazjum odbyły się Mistrzostwa Województwa w Sztafetach Pływackich szkół gimnazjalnych

na dystansie 10x 50m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców.
W zawodach wzięło udział 150 uczniów z PG Dobrodzień,PG 1 Opole, PG 5 Opole, PG 4 K-koźle, PG 1 K-Koźle, PG 5 K-Koźle,

PG Kluczbork, PG Strzelce Opolskie, PG Zdzieszowic.
Reprezentacja chłopców Publicznego Gimnazjum w Zdzieszowicah w składzie: Łukasz Wochnik, Tomasz Kowalczyk ,Kamil Kaliński,

Jakub Kowalczyk, Arkadiusz Olszewski, Jarosław Cesarz , Damian Stolarczyk, Beniamin Krajczy, Kacper Moryń, Rafał Nowak

zajęła 2 miejsce .

 Reprezentacja dziewcząt w składzie: Karolina Wągrowska, Alicja Drożdż, Edyta Bieńkowska, Alicja Kulczyńska,

Paulina Florkowska , Agata Tylki, Karolina Fronczek, Karolina Lasoń, Estera Mikulska, Sychta Adriana rez. Sieradzka Iwona

zajęły 3 miejsce.

 

Wyniki sztafet:
Dziewczęta:
         1.  PG Dobrodzień
         2.  PG 5 K-Koźle
         3.  PG Zdzieszowice

Chłopcy:
        1.  PG 5 K-Koźle
        2.  PG Zdzieszowice
        3. PG1 Opole

Odbyły się także starty indywidualne na 50 m stylem klasycznym, dowolnym, grzbietowym.
Najlepsze miejsca uczniów PG w Zdzieszowicach:
50 m stylem dowolnym
5.WOCHNIK ŁUKASZ PG ZDZIESZOWICE 0:29,64

50 m stylem grzbietowym
5.WOCHNIK ŁUKASZ PG ZDZIESZOWICE 0:29,64

50m stylem klasycznym
5.NOWAK RAFAŁ PG ZDZIESZOWICE 0:37,81

Marian Szadura

Poprawiony: wtorek, 19 czerwca 2012 08:45
 
SZTAFETY PRZEłAJOWE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Lippa   
wtorek, 24 kwietnia 2012 19:49

sztafeta Dnia 16.04.2012r. w Starym Oleśnie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. W zawodach dryżyna naszych dziewczyn zajęła VII miejsce, a reprezentacja chłopców uplasowała się na wysokim  IV miejscu. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek włożony w czasie przygotowań.

 

GRATULUJEMY!!!

 

Szczegółowe wyniki można sprawdzić na stronie SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

 
SZTAFETY PRZEŁAJOWE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Lippa   
wtorek, 24 kwietnia 2012 19:48

sztafeta Dnia 16.04.2012r. w Starym Oleśnie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej GIMNAZJADA w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. W zawodach dryżyna naszych dziewczyn zajęła VII miejsce, a reprezentacja chłopców uplasowała się na wysokim  IV miejscu. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek włożony w czasie przygotowań.

 

GRATULUJEMY!!!

 

Szczegółowe wyniki można sprawdzić na stronie SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

Poprawiony: wtorek, 19 czerwca 2012 08:46
 
Gimnazjada 2012 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 15:36
       Mistrzostwa Województwa Wiedzy o Sporcie   GIMNAZJADA 2012

 

          30 marca 2012 roku w Kędzierzynie -Koźlu odbyły się Mistrzostwa Województwa Wiedzy   o Sporcie szkół gimnazjalnych.   W konkursie wzięły udział szkoły gimnazjalne z Rudnik, Kietrza, Branic, Pawłowiczek, Kędzierzyna-Koźla i Zdzieszowic .
    Reprezentacja naszego Gimnazjum, startująca w składzie:

           Piotr Pakosz z klasy IB i Szymon Kauf z klasy IA

                                       zajęła I miejsce.

Po pierwszej części pisemnej nasi zawodnicy prowadzili   łączną ilością punktów 121 (Piotr: 61 , Szymon: 60),           co dało indywidualnie pierwsze i drugie miejsce.
W drugim etapie zespoły losowały 8 pytań za 1, 2, i 3 pkt.
Ostatecznie reprezentanci Naszego Gimnazjum zajęli również pierwsze miejsce.
 
Wyniki Finału:
1. PG Zdzieszowice 19pkt
2. PG Rudniki II 15 pkt
3. PG Kietrz II 13 pkt
4. PG Branice 13 pkt
5. PG 5 K-Koźle I 13 pkt
6. PG Rudniki I 10 pkt
7. PG K-Koźle II 9 pkt
8. PG Pawłowiczki 8 pkt

Opiekunem reprezentacji  był pan Marian Szadura.


   Konkurs uświetnił swoją obecnością olimpijczk z Seulu 1988, wielokrotny Mistrz Polski w pchnięciu kulą - opolanin Helmut Krieger.

Poprawiony: poniedziałek, 16 kwietnia 2012 14:10
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 11