czwartek, 19.04.2018

PIERWSZE NA OPOLSZCZYŹNIE GIMNAZJUM

z certyfikatem Szkoły Przedsiębiorczości
Nauczyciele
Nauczyciele 2017/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
wtorek, 23 sierpnia 2016 07:47
Lp. Imię i nazwisko Przedmiot MAIL
1. Czernysz Mirosław - dyrektor EDB, informatyka MIRCZER51(at)eszkola.opolskie.pl
2. Drabik-Klimek Marzena - wicedyrektor J. niemiecki MARDRAB84(at)eszkola.opolskie.pl
3. Witos Remigiusz Wychowanie fizyczne REMWITO71(at)eszkola.opolskie.pl
4. Babilec Beata J. polski BEABABI27(at)eszkola.opolskie.pl
5.  
6. Bartoszek Wiesław Zajęcia techniczne WIEBART94(at)eszkola.opolskie.pl
7. Borowicz Danuta Matematyka DANBORO66(at)eszkola.opolskie.pl
8.  
9. Gasz Elżbieta Wos, historia ELZGASZ37(at)eszkola.opolskie.pl
10. Góra Ewa Bibliotekarz EWAGORA18(at)eszkola.opolskie.pl
11. Hyjek Adam Geografia ADAHYJE28(at)eszkola.opolskie.pl
12. Jantos Ewelina Matematyka EWEJANT17(at)eszkola.opolskie.pl
13. Kałuża Alicja Historia ALIKALU55(at)eszkola.opolskie.pl
14. Karwacka Aneta J. angielski ANESLON79(at)eszkola.opolskie.pl
15. Kierel Teresa J. polski TERKIER52(at)eszkola.opolskie.pl
16. Kierpal Piotr Religia  
17. Kleniewski Krzysztof Geografia, historia KRZKLEN54(at)eszkola.opolskie.pl
18. Klink – Jelito Justyna Matematyka JUSKLIN46(at)eszkola.opolskie.pl
19. Kobza Renata Pedagog RENKOBZ94(at)eszkola.opolskie.pl
20. Kotlewska Marzena Matematyka, fizyka, informatyka MARKOTL37(at)eszkola.opolskie.pl
21. Kowalczyk Anna Rewalidacja ANNKOWA79(at)eszkola.opolskie.pl
22. Kowalczyk Mariusz Biologia, chemia MARKOWA58(at)eszkola.opolskie.pl
23. Krużołek Aleksandra J. angielski ALEKRUZ63(at)eszkola.opolskie.pl
24. Kulig Barbara J. polski BARKULI9(at)eszkola.opolskie.pl
25. Lika Brygida J. angielski BRYLIKA72(at)eszkola.opolskie.pl
26. Lippa Cecylia J. niemiecki CECLIPP12(at)eszkola.opolskie.pl
27. Lippa Grzegorz Wychowanie fizyczne GRZLIPP82(at)eszkola.opolskie.pl
28. Miszkiewicz Elżbieta J. angielski ELZMISZ2(at)eszkola.opolskie.pl
29. Mościcka Ilona Wychowawca świetlicowy, logopeda ILOMOSC91(at)eszkola.opolskie.pl
30. Nowak Hanna Biologia, WDŻ HANNOWA38(at)eszkola.opolskie.pl
31. Oleszek Danuta Wychowanie fizyczne DANOLES84(at)eszkola.opolskie.pl
32.  
33.  
34. Polewska Joanna Usprawnianie ruchowe IWOPOLE9(at)eszkola.opolskie.pl
35. Rabiak – Adamska Lidia Fizyka, chemia LIDRABI4(at)eszkola.opolskie.pl
36. Rola Katarzyna Wychowawca świetlicowy KATROLA76(at)eszkola.opolskie.pl
37. Rucińska Agnieszka Matematyka AGNRUCI27(at)eszkola.opolskie.pl
38.  

39.

Szadura Marian Wychowanie fizyczne MARSZAD68(at)eszkola.opolskie.pl
40. Szady Barbara Muzyka BARSZAD11(at)eszkola.opolskie.pl
41. Szpak Anna Bibliotekarz ANNSZPA75(at)eszkola.opolskie.pl
42. Tatoj Beata – s. Gizela Religia BEATATO50(at)eszkola.opolskie.pl

43.

Urbańczyk – Bekiesch Anna J. niemiecki ANNURBA90(at)eszkola.opolskie.pl
44. Woźniak Kajetan Psycholog KAJWOZN46(at)eszkola.opolskie.pl
Poprawiony: poniedziałek, 11 września 2017 10:14