piątek, 21.09.2018

PIERWSZE NA OPOLSZCZYŹNIE GIMNAZJUM

z certyfikatem Szkoły Przedsiębiorczości
Aktualności
Rok szkolny 2017 / 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
czwartek, 19 października 2017 11:34

SU 1 SU

Wyniki wyborówSU2017

Zapraszamy do galerii:

 

https://photos.google.com/share/AF1QipPKYtCPVjuoxk-RrAQVukUPPDO-5QyPg8tG5mx3IptyUJtjhulX9PqO3xQJx25fng?key=RzRWMWFVZWQtLU1rNkdRUWxwWXFfRVBDdG9wQ1p3

 

Skład Rady Ministrów - pobierz pdf

 

 

 

Poprawiony: czwartek, 19 października 2017 12:12
 
Zbiórka nakrętek 2016/2017 – podsumowanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
piątek, 07 lipca 2017 15:03

Zbiórka nakrętek 2016 podsumowanie

Zbiórka nakrętek rok szkolny 16 17

 
Zbiórka nakrętek marzec 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
wtorek, 25 kwietnia 2017 10:06
Klasa

Wychowawca

 

Październik Listopad Grudzień Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec RAZEM
Kg

 

Miejsce

Kg

 

Miejsce

Kg

 

Miejsce

Kg

 

Miejsce

Kg

 

Miejsce

Kg

 

Miejsce

Kg

 

Miejsce

Kg

 

Miejsce

Kg

 

Miejsce

Kg

 

Miejsce

1a

Drabik-Klimek

Marzena

2,70

12

5,46

7

0,38

14

0,3

10

-

-

2,56

13

           
1b

Lika

Brygida

6,42
7
 
4,18
 
9
 
2,98
 
10
 
3,18
 
6
 
-
 
-
 
14,54
 
3
 
 
 
 
 
 
1c

Krużołek

Aleksandra

3,38

11

-

15

-

15

13,40

3

-

-

24,62

1

           
1d

Oleszek

Danuta

10,70

4

11,00

4

4,54

6

3,14

7

-

-

-

16

           
1e

Szady

Barbara

-

15

11,78

2

-

15

4,68

5

-

-

4,28

10

           
1f

Hyjek

Adam

-

15

6,80

5

7,46

4

-

11

-

-

-

16

           
2a

Borowicz

Danuta

2,22

14

5,06

8

2,76

11

-

11

-

-

2,32

14

           
2b

Nowak

Hanna

23,49

3

3,74

10

4,36

8

2,46

8

-

-

3,68

11

           
2c

Karwacka

Aneta

4,50

8

2,60

11

9,12

3

-

11

-

-

8,28

7

           
2d

Klink-Jelito

Justyna

4,12

10

1,72

13

1,84

12

1,40

9

-

-

3,46

12

           
2e

Rabiak-Adamska

Lidia

-

15

51,06

1

30,16

1

39,98

1

-

-

18,52

2

           
2f

Kowalczyk

Mariusz

4,42

9

6,56

6

6,16

5

-

11

-

-

5,86

8

           
3a

Kleniewski

Krzysztof

50,44

1

2,36

12

25,86

2

28,12

2

-

-

11,24

5

           
3b

Kotlewska

Marzanna

6,80

6

11,66

3

1,56

13

-

11

-

-

5,38

9

           
3c

Gasz

Elżbieta

7,52

5

-

15

-

15

12,58

4

-

-

9,48

6

           
3d

Kałuża

Alicja

2,54

13

-

15

5,35

7

-

 

11

-

-

12,06

4

           
X Biblioteka 41,54 2 1,54 14 4,12 9 - 11 - - 1,52 15            
x RAZEM 170,79 125,52 107,65 109,24 ------ 127,80
Poprawiony: wtorek, 25 kwietnia 2017 10:07
 
NAKRĘTKI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Lippa   
czwartek, 19 stycznia 2017 13:44

Zbiórka nakrętek – grudzień 2016

Za grudzień zebraliśmy  107,65 kg

Średnio każda klasa – 6,33 kg

Średnio jeden uczeń  przyniósł prawie 0,3 kg nakrętek.

Kolejna zbiórka nakrętek 1 lutego.

Szczegółowa tabela przedstawiająca zbiórkę nakrętek

jest w zakładce Samorząd  Uczniowski – Aktualności.

Ta sama tabela jest również w gablocie  SU

(hol główny, naprzeciw sali nr 7).

 Zachęcamy do odwiedzania tych miejsc.

TABELA ZBIORCZA

 
Skład rady ministrów 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
wtorek, 13 grudnia 2016 15:54

Skład RADY MINISTRÓW

Premier:       Małachowski Arkadiusz   3b

               

MINISTERSTWO EDUKACJI

Minister:               Jelito Jakub 2b                            

Wiceminister:     Dammfeld Karolina 2b                                          

Członkowie:         Schenk Mateusz 2b                  

                             Olszewska Aleksandra   2b                         

                             Gidel Samuel      2b                         

                             Gajda Vanessa 2a

                              

MINISTERSTWO TECHNOLOGII

Minister:                Lepich Paweł 3b                       

Wiceminister:       Stosiek Paweł 3b                    

Członkowie:           Kąpała Mateusz 3b                 

                                 Czech Piotr       2b                         

                                 Obstoj Piotr     2e                         

                                 Walczyk Dariusz 3b                      

                                 Ogiela Mateusz 3d                      

MINISTERSTWO SPORTU

Minister:                 Hyla Damian 3b                        

Wiceminister:         Woźniak Maciej 2b                              

Członkowie:           Ogrodnik Magdalena 1b                      

                                 Kliszcz Daria     3b         

                                 Gidel Zuzanna 3b                       

                                 Sikorski Marcin 2c                      

                                 Gricner Bartosz 3b                                     

                                 Miłkowska Angelika 2f                      

MINISTERSTWO POŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

Minister:               Ogaza Paulina 3b                                      

Wiceminister:       Pogoda Emilia 3b                     

Członkowie:         Adamiak Ariadna 3b                 

                               Stanowska Agata 3b                   

                               Wiśniewska Karolina     2b                         

                              Malkusch Małgorzata   3b                        

                               Klimek Vivien 2b                           

MINISTERSTWO DS. MEDIALNYCH      

Minister:                 Oleśniewicz Karolina 3a                       

Wiceminister:         Larysz Jeanette 3b                 

Członkowie:           Sajdych Katarzyna 2e                            

                                 Nowak Miłosz 3d                        

                                 Kwoczała Agnieszka 3b                           

                                 Pers Patrycja 3b

Rzecznik Praw Ucznia

Pani Aleksandra Krużołek

Poprawiony: wtorek, 13 grudnia 2016 15:56
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4