sobota, 20.10.2018

PIERWSZE NA OPOLSZCZYŹNIE GIMNAZJUM

z certyfikatem Szkoły Przedsiębiorczości
Uczniowie
Zarządzenie Kuratora Oświaty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
czwartek, 11 października 2018 14:50

Zarządzenie Kuratora Oświaty w sprawie konkursów przedmiotowych - pobierz logo pdf

Poprawiony: czwartek, 11 października 2018 14:56
 
Terminarz konkursów przedmiotowych OKO-etap szkolny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
czwartek, 11 października 2018 14:42

Terminarz konkursów przedmiotowych OKO- etap szkolny

Rok szkolny 2018/19

 

Lp.

Konkurs

Skład Komisji

Termin

1.     

Polonistyczny

Beata Babilec – przew.

Katarzyna Rola

Marzena Drabik- Klimek

23 października, wtorek

Sala 223 – godz. 8.55

2.     

Języka angielskiego

Brygida Lika – przew.

Anna Szpak

16 października , wtorek

Sala 223 – godz. 8.55

3.     

Języka niemieckiego

Cecylia Lippa – przew.

Ewa Góra

Marzena Drabik- Klimek

30  października, wtorek

Sala 223 – godz. 8.55

4.     

Historyczny

Elżbieta Gasz – przew.

Anna Szpak

Marzena Drabik- Klimek

06 listopada, wtorek

Sala 223 – godz. 8.55

5.     

Geograficzny

Adam Hyjek– przew.

Anna Szpak

Marzena Drabik- Klimek

13 listopada , wtorek

Sala 223 – godz. 8.55

6.     

Biologiczny

Hanna Nowak– przew.

Katarzyna Rola

Marzena Drabik- Klimek

18 października, czwartek

Sala 223 – godz. 8.55

7.     

Matematyczny

Marzanna Kotlewska– przew.

Ewa Góra

Marzena Drabik- Klimek

8 listopada, czwartek

Sala 223– godz. 8.55

8.     

Chemiczny

Mariusz Kowalczyk – przew.

Anna Szpak

Marzena Drabik- Klimek

16 listopada, piątek

Sala 223– godz. 8.55

9.     

Fizyczny

Lidia Rabiak-Adamska

-przew. 

Ewa Góra

Marzena Drabik- Klimek

25 października, czwartek

Sala 223– godz. 8.55

Lp.

Konkurs

Skład Komisji

Termin

Podpisy

1.     

Polonistyczny

Beata Babilec – przew.

Katarzyna Rola

Marzena Drabik- Klimek

23 października, wtorek

Sala 223 – godz. 8.55

2.     

Języka angielskiego

Brygida Lika – przew.

Anna Szpak

16 października , wtorek

Sala 223 – godz. 8.55

3.     

Języka niemieckiego

Cecylia Lippa – przew.

Ewa Góra

Marzena Drabik- Klimek

30  października, wtorek

Sala 223 – godz. 8.55

4.     

Historyczny

Elżbieta Gasz – przew.

Anna Szpak

Marzena Drabik- Klimek

06 listopada, wtorek

Sala 223 – godz. 8.55

5.     

Geograficzny

Adam Hyjek– przew.

Anna Szpak

Marzena Drabik- Klimek

13 listopada , wtorek

Sala 223 – godz. 8.55

6.     

Biologiczny

Hanna Nowak– przew.

Katarzyna Rola

Marzena Drabik- Klimek

18 października, czwartek

Sala 223 – godz. 8.55

7.     

Matematyczny

Marzanna Kotlewska– przew.

Ewa Góra

Marzena Drabik- Klimek

8 listopada, czwartek

Sala 223– godz. 8.55

8.     

Chemiczny

Mariusz Kowalczyk – przew.

Anna Szpak

Marzena Drabik- Klimek

16 listopada, piątek

Sala 223– godz. 8.55

9.     

Fizyczny

Lidia Rabiak-Adamska

-przew. 

Ewa Góra

Marzena Drabik- Klimek

25 października, czwartek

Sala 223– godz. 8.55

Terminarz konkursów przedmiotowych OKO- etap szkolny

Rok szkolny 2018/19

Poprawiony: czwartek, 11 października 2018 14:47
 
Wzory druków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
czwartek, 10 września 2015 08:55

 

Poprawiony: środa, 19 października 2016 10:35
 
Informator o publicznych i niepublicznych szkołach ponadgimnazjalnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
czwartek, 25 września 2014 12:02

 

Informator o publicznych i niepublicznych szkołach ponadgimnazjalnych

 

oraz o kwalifikacyjnych kursach zawodowych prowadzonych przez szkoły

i placówki województwa opolskiego na rok szkolny 2014/2015 - pobierz plik logo pdf

Poprawiony: czwartek, 25 września 2014 12:07
 
Wybieramy szkołe ponadgimnazjalną PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
czwartek, 03 kwietnia 2014 08:27
Poprawiony: czwartek, 03 kwietnia 2014 08:29