sobota, 24.02.2018

PIERWSZE NA OPOLSZCZYŹNIE GIMNAZJUM

z certyfikatem Szkoły Przedsiębiorczości
Sukcesy naszych uczniów
Stypendystka Anika PDF Drukuj Email
czwartek, 17 maja 2012 10:45

 

2012-04-30-227 Uczennica klasy 2a Anika Dering 30 kwietnia odebrała świadectwo stypendialne Fundacji ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia" w Diecezjalnym Domu Formacyjnym w Opolu. Gratulujemy tego wielkiego sukcesu!

 

 

Poprawiony: czwartek, 03 stycznia 2013 14:15
 
SUKCES ABSOLWENTA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Lippa   
niedziela, 13 maja 2012 20:19

oli

 


Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasz absolwent Oliver Siekierka został Indywidualnym Mistrzem Europy
w Kyokushin Karate. Tytuł wywalczył w konkurencji kata juniorów. Zawody miały miejsce w hiszpańskiej Saragossie
w dniach 11-12 maja 2012 roku z udziałem rekordowej liczby 406 zawodników z 22 krajów w tym także z Japonii.

   


 

Oliverowi, Rodzicom oraz Trenerom

składamy serdeczne gratulacje

 

 

więcej informacji: 
Poprawiony: wtorek, 19 czerwca 2012 07:43
 
Nasi laureaci i finaliści PDF Drukuj Email
piątek, 11 maja 2012 10:21

"Ileż pomyłek popełni rozum, nim dojdzie do prawdy.", Mikołaj Gogol

 

Laureatom i finalistom wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz ich opiekunom gratulujemy sukcesów oraz dziękujemy za rozsławianie dobrego imienia naszego gimnazjum!

Lp.

Nazwa konkursu / ilość osób biorących udział

w konkursie

Miejsce / zakwalifikowani uczniowie do etapu wojewódzkiego/opiekun/ % / ilość uzyskanych punktów

 

LAUREACI

1

Konkurs Biologiczny

 

3. Karolina Gasz ? 3b

/ mgr Hanna Nowak

Laureat

90% / 36 pkt.

2

Konkurs Historyczny

 

1.      Wojciech Ralko ? 3b

/ mgr Krzysztof Kleniewski

Laureat

98% / 98 pkt.

3

Konkurs Chemiczny

 

6. Kacper Moryń ? 3c

/ mgr Beata Stadniczuk

Laureat

90% / 36 pkt.

4

Konkurs Techniczny

 

1. Sebastian Miedza ? 3b

/ mgr Mirosław Czernysz

Laureat

97,06% / 132 pkt.

2. Igor Grzesista ? 3b

/ mgr Mirosław Czernysz

Laureat

92,65% / 126 pkt.

3. Jakub Stadniczuk ? 3b

/ mgr Mirosław Czernysz

Laureat

89,71% / 122 pkt.

FINALIŚCI

1

Konkurs Języka Niemieckiego

 

 Sandra Kokot ? 3b                             / mgr Monika Murlowska

Finalista

2

Konkurs Biologiczny

 

 Dorota Sydorko ? 3b

/ mgr Hanna Nowak

Finalista

3

Konkurs Języka Angielskiego

 

 Jakub Stadniczuk ? 3b

/ mgr Brygida Lika

Finalista

4

Konkurs Historyczny

 

 Karolina Gasz ? 3b

/ mgr Krzysztof Kleniewski              i mgr Elżbieta Gasz

Finalista

5

Konkurs Fizyczny

 

 Wojciech Ralko ? 3b

/ mgr Marzanna Kotlewska

Finalista

6

Konkurs Języka Polskiego

 

 Paulina Pastucha ? 3b

/mgr Ireneusz Babilec

Finalista

 Zuzanna Borowicz ? 3b

/mgr Ireneusz Babilec

Finalista

7

Konkurs Matematyczny

 

 Magdalena Stroka ? 3b

/ mgr Jadwiga Kajda

Finalista

 Wojciech Ralko ? 3b

/ mgr Jadwiga Kajda

Finalista

 Zuzanna Borowicz ? 3b

/ mgr Jadwiga Kajda

Finalista

Poprawiony: wtorek, 19 czerwca 2012 07:44
 
Sukcesy w świecie finansów :) PDF Drukuj Email
niedziela, 11 marca 2012 14:03

  

Wojewódzki konkurs dla gimnazjalistów pt.
"W świecie finansów"

 

 

Do etapu wojewódzkiego konkursu pt. ?W świecie finansów?

zakwalifikowali się Agata Tylki i Szymon Kowolik.

Serdecznie gratulujemy!

W etapie szkolnym brało udział 275 uczniów z 12 gimnazjów województwa opolskiego.

Justyna Klink-Jelito

Poprawiony: poniedziałek, 16 kwietnia 2012 13:16
 
Przed nami już tylko etapy wojewódzkie! PDF Drukuj Email
czwartek, 23 lutego 2012 09:05

 

Zestawienie wyników gminnych eliminacji konkursów przedmiotowych województwa opolskiego 2011/2012 w Publicznym Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Zdzieszowicach

 

 

 

Lp.

Nazwa konkursu / ilość osób biorących udział

w konkursie

Zakwalifikowani uczniowie do etapu gminnego / ilość uzyskanych punktów w %

 

  1.    

Konkurs Języka Niemieckiego

2

  1.      Sandra Kokot ? 3b

85% / 58 pkt.

2. Mateusz Pawliczek ? 3a

76% / 52 pkt.

2.     

Konkurs Biologiczny

6

1.      Karolina Gasz ? 3b

95% / 38pkt.

2.      Dorota Sydorko ? 3b

90% / 36pkt.

3. Magdalena Stroka ? 3b

77,5% / 31pkt.

Rafał Wawrzynek ? 2a

75% / 30pkt.

Filip Zieliński ? 3b

67,5% / 27pkt.

Paulina Oleśniewicz ? 1b

50% / 20pkt.

Poprawiony: poniedziałek, 16 kwietnia 2012 13:21
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 12