wtorek, 11.12.2018

PIERWSZE NA OPOLSZCZYŹNIE GIMNAZJUM

z certyfikatem Szkoły Przedsiębiorczości
Zajęcia dodatkowe
Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
piątek, 16 listopada 2018 15:19

ZAJĘCIA DODATKOWE OFEROWANE DLA UCZNIÓW PRZEZ SZKOŁĘ

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

Babilec Beata

Fascynacje ojczyzną - polszczyzną

środa 13.40 – 14.25

Nie taki diabeł straszny... - konsultacje polonistyczne

środa 14.30 – 15.15

Gasz Elżbieta

Koło z historii i wiedzy o społeczeństwie”

poniedziałek 14.30 – 15.15

Koło z historii i wiedzy o społeczeństwie”

piątek 14.30 – 15.15

Góra Ewa

Dodatkowe zajęcia w bibliotece

czwartek 15.00 – 16.00

Dodatkowe zajęcia w bibliotece

piątek 15.00 – 16.00

Hyjek Adam

Koło fotograficzne”

środa 17.00 – 18.30

Jantos Ewelina

Gry matematyczne

czwartek 14.30 – 16.00

Kierel Teresa

Zajęcie z wolontariatu

czwartek 14.30 -15.15

Kółko polonistyczne

wtorek 13.40 - 13.25

Kierpal Piotr

Zajęcia umuzykalniające

piątek 14.30 – 15.15

Klink-Jelito Justyna

SOS z matematyki

wg potrzeb ucznia

Kobza Renata

Doradztwo zawodowe dla klas III i indywidualne

wg potrzeb ucznia

Kotlewska Marzanna

Dogonić Einsteina

Poniedziałek 7.10 – 7.55

Robotyka

środa 13.40 – 14.25

Kowalczyk Anna

Mój zawód – moja przyszłość

poniedziałek 15.15 – 16.00

Kowalczyk Mariusz

Koło chemiczne

środa 7.10 – 7.55

Krużołek Aleksandra

Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów

wtorek 15.20 – 16.05

Lika Brygida

Kultura krajów anglojęzycznych

środa 7.10 – 7.55

Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów

czwartek 7.10 – 7.55

Lippa Cecylia

Fascynacje językowe zajęcia z j. niemieckiego

piątek 14.30 – 15.15

Nowak Anna

Koło biologiczne

środa 7.10 – 7.55

Oleszek Danuta

SKS – piłka koszykowa

wtorek 16.45 – 17.30

Rabiak-Adamska Lidia

SOS z chemii i fizyki

wg potrzeb ucznia

Rola Katarzyna

Zajęcia twórcze w świetlicy

 

Szadura Marian

SKS – piłka koszykowa

poniedziałek 16.00 – 16.45

Szady Barbara

Chór/zespół wokalny

piątek 14.30 – 15.15

Szpak Anna

Dodatkowe zajęcia w bibliotece

wtorek 15.00 – 16.00

Dodatkowe zajęcia w bibliotece

środa 15.00 – 16.00

Urbańczyk-Bekiesch Anna

Egzamin bez stresu

środa 14.30 – 15.15

Woźniak Kajetan

Indywidualne doradztwo zawodowe

wg potrzeb ucznia