sobota, 23.06.2018

PIERWSZE NA OPOLSZCZYŹNIE GIMNAZJUM

z certyfikatem Szkoły Przedsiębiorczości
Zajęcia dodatkowe
Wykaz zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
środa, 08 listopada 2017 14:39

Wykaz zajęć pozalekcyjnych 2017/2018

Nazwisko i imię nauczyciela                  Termin zajęć

Babilec Beata:    „Nie taki diabeł straszny….       konsultacje polonistyczne

Fascynacja ojczyzną - polszczyzną

Środa: 1430 - 1515

 

Czwartek: 1430 – 1515

Bartoszek Wiesław:Zajęcia techniczne

Środa: 15.15-16.00
Borowicz Danuta: zajęcia wyrównawcze                   z matematyki dla klas III

Poniedziałek: 710 - 755

Czwartek:   1430 - 1515

Drabik-Klimek Marzena:„Niemiecki? Czemu nie” Wtorek: 800 – 845
Gasz Elżbieta: „Koło z historii i wiedzy                          o społeczeństwie”

Środa: 1430 - 1515

Czwartek: 1430 - 1515

Góra Ewa: „Gry planszowe – rozwijanie pasji            i myślenia logicznego” Środa: 1530 – 1730

Hyjek Adam:

„Koło fotograficzne”

15.20-16.50

Jantos Ewelina:

Doraźna pomoc z matematyki

„Przygotowanie do egzaminu”             (3 e)

 

Wtorek: 8.00-8.45

Wtorek: 1430 - 1515

Kałuża Alicja: „Z historią na Ty" Środa: 1430 - 1515
Karwacka Aneta: „Angielski jest prosty”

Czwartek : 800 - 845

                      : 1435 - 15 20

Kierel Teresa: „Praca z uczniami zdolnymi”   Wolontariat

Środa:   1430 - 1515

Ćzwartek: 1430 - 1515

Kierpal Piotr: Zajęcia umuzykalniające

Wtorek: 14.30-16.00

Czwartek: 14.30-16.00

Kleniewski Krzysztof:

Kółko historyczne

Klub Europejski

 

Poniedziałek: 16.00-16.45

Środa: 16.00-16.45

Klink – Jelito Justyna: „Przygotowanie                      do konkursów” ( 2b i 2e)                                         „Przygotowanie do egzaminu”   (3c)

Czwartek: 1430 - 1515

 

Wtorek: 1430 - 1515

Kobza Renata: „Doradztwo zawodowe kl. III”  

Kotlewska Marzena: „Dogonić Einsteina”

Zajęcia komputerowe „Robotyka i programowanie”

Wtorek: 1430 - 1515

Środa: 1430 - 1515

Kowalczyk Anna:

„Moja pasja – moja przyszłość”

Poniedziałek: 12.40-13.25

Wtorek: 12.40-13.25

Kowalczyk Mariusz:

Przygotowanie do konkursu i pomoc w nauce

Środa: 7.15-8.00

Piątek: 14.30-15.15

Krużołek Aleksandra: „Warsztaty egzaminacyjne z języka angielskiego”

Środa: 1430 - 1515

Piątek: 1340 – 1425

Kulig Barbara: „Polonistyczne SOS”

„Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego ; praca z zdolnymi uczniami”

Poniedziałek: 14.30-15.15

Czwartek: 1430 - 1515

Lika Brygida: „Kultura Krajów Anglojęzycznych”

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Środa: 1430 - 1515

Piątek: 13.40-14.25

Lippa Cecylia: „Fascynacje językowe zajęcia z j. niemieckiego”                                      

Wtorek: 1430 – 1515

Piątek: 1430 - 1515

Lippa Grzegorz: „Zajęcia sportowo -rekracyjne”                                                                         Wtorek: 14.30-15.15
Mościcka Ilona: ”Gry i zabawy logiczne”       Czwartek: 8.50-9.50

Nowak Hanna:

„Poprawa i pomoc”      

„Kółko biologiczne”

                  

 

Wtorek: 7.15-8.00

Czwartek: 715 – 800

Oleszek Danuta:

Piłka koszykowa

  

Wtorek: 16.45-17.30

 

Polewska Joanna:  

Rabiak – Adamska Lidia: „Chcę wiedzieć więcej       z chemii i fizyki” ; SOS z chemii i fizyki”

Przygotowanie do egzaminu

Wtorek: 1520 – 1605

Wtorek: 14.30-15.15

Rola Katarzyna:

„Zajęcia twórcze w świetlicy”

 

Wtorek: 13.25-14.25

Piątek: 13.15-14.15

Rozmus Stefan: „Zajęcia rekr-sportowe na siłowni

Poniedziałek: 1520 – 1605

Czwartek: 1520 – 1605

Rucińska Agnieszka: „Z matematyką za pan brat” Wtorek: 710- 755
Szadura Marian: „Zajęcia rekreacyjne z pływania ; piłki nożnej”

Poniedziałek: 1700 – 1745

Wtorek: 1520 – 1605

Szady Barbara: „Chór”; „Zespół Wokalny” Wtorek: 1430 – 1605
Szpak Anna: „Zajęcia dodatkowe z j. polskiego”

Środa: 1430 - 1515

Piątek: 800 – 845

Tatoj Beata – s. Gizela: „Młodzieżowy Wolontariat Misyjny”

Czwartek: 0800 – 0845

Piątek: 1430 - 1515

 

Urbańczyk-Bekiesch:

Zajęcia z niemieckiego

 

Piątek: 15.20-16.05

Witos Remigiusz:

SKS - Siatkówka

 

Poniedziałek: 16.30-18.30

Woźniak Kajetan:

Indywidualne doradztwo zawodowe

Wtorek: 15.30-16.45