wtorek, 25.06.2019

PIERWSZE NA OPOLSZCZYŹNIE GIMNAZJUM

z certyfikatem Szkoły Przedsiębiorczości
Bezpieczna Szkoła + PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
piątek, 31 maja 2019 14:35

BEZPIECZEŃSTWO UCZNIÓW W SZKOŁACH WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

                                            

W związku z wypadkami, do jakich doszło w szkołach w ostatnim czasie, chcemy przybliżyć wszystkim podstawowe informacje na temat bezpieczeństwa

i procedur postępowania w sytuacjach kryzysowych. Poniżej linki z informacjami, które można znaleźć na stronach MEN:

 
 
Poprawiony: piątek, 31 maja 2019 15:30
 
VII Festiwal Uśmiechu i Radości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
czwartek, 30 maja 2019 13:15

310519

 
Dni Zdzieszowic PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
poniedziałek, 27 maja 2019 07:47

zaproszenie

 
Święto Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
poniedziałek, 27 maja 2019 07:46

3

 
Spotkania z Rodzicami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
piątek, 10 maja 2019 08:37

Spotkania z Rodzicami

W środę 15.05.2018 r. odbędą się obowiązkowe spotkania z rodzicami

w godz. od 16.00 do 18.00

  • Prognozowane oceny roczne,
  • Piknik szkolny „Bądźmy razem, czyli VII Festiwal Uśmiechu i Radości” – 31.05.2019
  • (8.00 – 9.50 spotkanie w klasach i Szkolny Omnibus; od 10.00 – 12.00 Gala; 12.00 – 13.00 – rywalizacja sportowa:
  • rodzice – uczniowie; od 13.00 – piknik na świeżym powietrzu)
  • Sprawy różne

O godz. 16.00 w Sali E3 odbędzie się spotkanie; „Poradnik dla rodzica – cyberprzemoc, zagrożenia w internecie” – K. Woźniak.

Rozpoczęcie klasowych spotkań z rodzicami około 16.30 po prelekcji.

Konsultacje nauczyciele do godz. 18.00

ODDZIAŁY KLASA III
A

A.Urbańczyk-Bekiesch

Sala 223

B

B. Lika

Sala 129

C

A. Krużołek

Sala 128

D

D. Oleszek

Sala 102

E

B. Szady

Sala 29

F

A. Hyjek

Sala E1

Konsultacje nauczycieli od 16.30 do godz. 18.00.

Lp Nazwisko i imię sala
Babilec Beata 203
Tomasz Damrat Kantorek obok sali gimnastycznej
Gasz Elżbieta E2
Góra Ewa biblioteka
Hyjek Adam (Wych. 3f) E1
Jantos Ewelina 109
Kierel Teresa 202
Ks. Piotr Kierpal K5
Kleniewski Krzysztof E2
Klink – Jelito Justyna 108
Kobza Renata 230
Kotlewska Marzena 123
Kowalczyk Anna 211
Kowalczyk Mariusz 23
Krużołek Aleksandra (Wych. 3c) 128
Lika Brygida (Wych 3b) 129
Lippa Cecylia 226
Mościcka Ilona K3
Nowak Hanna 21
Oleszek Danuta (Wych. 3d) 102
Rabiak – Adamska Lidia 231
Rola Katarzyna świetlica
Szadura Marian Kantorek obok sali gimnastycznej
Szady Barbara (Wych. 3e) 29
Szpak Anna biblioteka
Urbańczyk-Bekiesch Anna (Wych. 3a) 223
Woźniak Kajetan 230
Poprawiony: piątek, 10 maja 2019 08:38
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 71