wtorek, 20.08.2019

PIERWSZE NA OPOLSZCZYŹNIE GIMNAZJUM

z certyfikatem Szkoły Przedsiębiorczości
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZTAFETACH PŁYWACKICH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marian Szadura   
wtorek, 02 kwietnia 2013 20:08

plywanieW dniu 19.03.2013 w Opolu odbyły się Mistrzostwa Województwa w  Pływaniu (sztafety 8x 50m stylem dowolnym oraz indywidualne starty  na 50m stylem klasycznym, grzbietowym i dowolnym). Zawodach brało udział 11  szkół z :PG 5 Kluczbork,PG1 Opole,PG7 Opole,Pg 5 opole,PG5 Kędzierzyn Koźle, PG 4 K-Koźle,PG1K-Koźle,PG 10 Opole, PG 1 Strzelce Opolskie, PG Dobrodzień oraz PG Zdzieszowice.

 

Chłopcy w składzie: ŁASZEK RADOSŁAW, CESARZ JAROSŁAW, KALIŃSKI KAMIL, KRAJCZY BENIAMIN, CHRASZCZYK PATRYK, PACZKOWSKI ROMAN,
OLSZEWSKI ARKADIUSZ, DZIUBA MATEUSZ zajęli 3 miejsce  w sztafecie .

 

Dziewczęta w składzie: SYCHTA ADRIANNA,  WĄGROWSKA KAROLINA,
BIEŃKOWSKA EDYTA, KULCZYŃSKA ALICJA, FILUSZ MAGDALENA, LASOŃ KAROLINA, TYLKI AGATA, FRONCZEK KAROLINA zajęły 4 miejsce

 

Indywidualnie na 50 m stylem grzbietowym Radosław Łaszek wywalczył 3 miejsce z czasem 0:33,56

Pozostałe wyniki naszych reprezentantów:

50m grzbietowym:

50m stylem klasycznym

 

50m stylem dowolnym:

 

6. Adrianna Sychta -0:40,13

7. Kamil Kaliński-  0:37,80

7.Krajczy Beniamin-0:40,17

9.Cesarz Jarosław-0:43,9

 

7.Karolina Wągrowska -0:34,93

8.Arkadiusz olszewski-0:30,89

11. Roman Paczkowski 0:33,17

 

 

 

Rezerwowymi na zawody byli: Iwona Sieradzka, Michał Nędza ,Damian Oblicki

Poprawiony: wtorek, 02 kwietnia 2013 20:09
 
Zarządzenie opolskiego kuratora PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   

 

ZARZĄDZENIE NR 3 Opolskiego Kuratora Oświaty z dnia 21 stycznia 2013 r.

 

dokument pdf - do pobrania

Poprawiony: czwartek, 07 marca 2013 11:03
 
WIEDZA O SPORCIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marian Szadura   
wtorek, 05 marca 2013 21:49

Olympic-Games-Logo

 

 

W dniu 26.02.2013 w Publicznym Gimnazjum odbył się konkurs.. Wiedzy o Sporcie'' , w którym wzięło  udział 18 uczniów. Pierwsza czwórka reprezentowała naszą szkołę na finale wojewódzkim.

 

WYNIKI 

 
TENIS STOŁOWY PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szadura Marian   
wtorek, 26 lutego 2013 22:26

tenis-stolowy

 

W dniu 14.02.2013 w Strzeleczkach odbyły się Powiatowy Drużynowy Turniej  Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców.

Reprezentacja naszego gimnazjum w składzie Zuzanna Moryń i Angelika Augustyn  (w kategorii dziewczęta) oraz Mateusz Adamski, Damian Mikołajczyk, Marcin Mikołajczyk (kategoria chłopców)  zajęli 2 miejsce

 
konkurs !!! PDF Drukuj Email
środa, 20 lutego 2013 15:07

UWAGA !!!

WE WTOREK - 26 LUTEGO O GODZ. 12.45 ODBĘDZIE SIĘ

 

SZKOLNY ETAP

KONKURSU WIEDZY O SPORCIE

ZAPISY - W BIBLIOTECE SZKOLNEJ


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE - U NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

 

PRZYKŁADOWE PYTANIA

Poprawiony: sobota, 23 lutego 2013 14:11
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 70 z 71