środa, 21.11.2018

PIERWSZE NA OPOLSZCZYŹNIE GIMNAZJUM

z certyfikatem Szkoły Przedsiębiorczości
Konkurs na frekwencję klasową -Marzec. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kajetan Woźniak   
wtorek, 24 kwietnia 2018 10:38

alt

KONKURS FREKWENCJI-(PODSUMOWANIE MARCA)

 

Klasy z najwyższą frekwencją miesięczną – 2A oraz 2F

W marcu najwyższą frekwencję zanotowały klasy 2A oraz 2F. Minimalnie gorszy wynik zanotowały klasy 3B, 2B oraz 2E.

 

Klasy z najlepszym miesięcznym przyrostem frekwencji - 3D

W minionym miesiącu najlepszym przyrostem mogła pochwalić się klasa 3D. Niezły wynik zanotowała także klasa 2C.

 

Klasy z najlepszą frekwencją - nagroda główna

Po  sześciu miesiącach, rywalizacja jest bardzo wyrównana i prezentuje się w następujący sposób:

1.II B  -    93,48 %             

2.III B  -   9304 %

3.II A  -    92,79 %             

4.II C  -    91,85 %

5.II E  -    91,03 %

 

Uwaga

Wyżej wyróżnione klasy tj. IIA, IIF oraz IIID otrzymują tzw. "dzień bez pytania", który mogą wykorzystać do dnia 20.05.2018.

Gratulujemy!!!

 
Uroczyste obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 14:01

Uroczyste obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

 

W dniu 03.05.2018 w Zdzieszowicach organizowane są obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

 

O godz. 9.00 w kościele pw. Św. Antoniego Msza Św.;

O godz. 10.15 dalsza część obchodów – złożenie kwiatów pod pomnikiem Powstańca Śląskiego.

 

Zapraszamy nauczycieli, społeczność uczniowską oraz pracowników na uroczystości.

Poprawiony: poniedziałek, 23 kwietnia 2018 14:02
 
Plan PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 11:12

UE info 1

 
Egzamin Gimnazjalny 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 09:32

P4030019

Harmonogram egzaminu gimnazjalnego

1. część humanistyczna – 18 kwietnia 2018 r. (środa)

  • z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie – godz. 9:00
  • z zakresu języka polskiego – godz. 11:00

2. część matematyczno-przyrodnicza – 19 kwietnia 2018 r. (czwartek)

  • z zakresu przedmiotów przyrodniczych – godz. 9:00
  • z zakresu matematyki – godz. 11:00

3. język obcy nowożytny – 20 kwietnia 2018 r. (piątek)

  • na poziomie podstawowym – godz. 9:00
  • na poziomie rozszerzonym – godz. 11:00

WAŻNE

  • Musisz mieć dowód tożsamości ze zdjęciem - legitymację
  • Na egzamin uczeń  przynosi ze sobą wyłącznie przybory do pisania, tj. długopis

z czarnym tuszem oraz – w przypadku egzaminu z zakresu matematyki –  linijkę.

  • Na egzaminie nie można korzystać z kalkulatora oraz słowników. Nie wolno także przynosić i używać żadnych urządzeń telekomunikacyjnych.
  • Możesz mieć małą butelkę z wodą, którą postawisz na podłodze, przy nodze stolika, aby nie zniszczyć materiałów egzaminacyjnych.

Dobre rady:

  • Zjedz rano śniadanie ku pokrzepieniu serca i umysłu
  • Załóż galowy strój
  • Bądź w szkole o 8.15
  • Myśl pozytywnie i ufaj sobie
  • Przed salą nie daj się wciągnąć w nerwowe dyskusje zachowaj dystans
  • Wykorzystaj czas pisania do końca
  • Zdaj najlepiej jak potrafisz.

POWODZENIA !!!

Poprawiony: poniedziałek, 16 kwietnia 2018 09:49
 
Konsultacje nauczycieli PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
piątek, 06 kwietnia 2018 14:05

 

W dniu 10.04.2018 r

 

Serdecznie zapraszamy rodziców klas drugich:

 

Na godzinę 16.00

 

na wykład pani Beaty Bułki z RZPWE  „Jak motywować i wspierać dziecko?” , który odbędzie się w sali gimnastycznej.

 

Na spotkaniu dowiecie się Państwo jak wspierać swoje dziecko w nauce, w dążeniach i pasjach.

Po spotkaniu o godz. 17.00 wywiadówki dla klas II i konsultacje dla klas II i III.

 

ODDZIAŁY Klasa II
A

Anna Urbańczyk-Bekiesch

Sala K5

B

Brygida Lika

Sala 129

C

Aleksandra Krużołek

Sala 102

D

Danuta Oleszek

Sala 223

E

Barbara Szady

Sala 29

F

Adam Hyjek

Sala E1

 

17.00- 18.00

Konsultacje nauczycieli

Lp Nazwisko i imię sala
  1.  
Babilec Beata 203
  1.  
Bartoszek Wiesław K1
  1.  
Borowicz Danuta 103
  1.  
Drabik- Klimek Marzena 28
  1.  
Gasz Elżbieta 2
  1.  
Góra Ewa biblioteka
  1.  
Hyjek Adam E1
  1.  
Jantos Ewelina 103
  1.  
Kałuża Alicja 224
  1.  
Karwacka Aneta 225
  1.  
Kierel Teresa 202
  1.  
Ks. Piotr Kierpal 8
  1.  
Kleniewski Krzysztof E2
  1.  
Klink – Jelito Justyna 109
  1.  
Kobza Renata 230
  1.  
Kotlewska Marzena 123
  1.  
Kowalczyk Anna 211
  1.  
Kowalczyk Mariusz 23
  1.  
Kulig Barbara nb
  1.  
Krużołek Aleksandra 102
  1.  
Lika Brygida 129
  1.  
Lippa Grzegorz Kantorek obok sali gimnastycznej
  1.  
Lippa Cecylia K2
  1.  
Mościcka Ilona K3
  1.  
Nabiałek Maria  
  1.  
Nowak Hanna 21
  1.  
Oleszek Danuta 223
  1.  
Rabiak – Adamska Lidia 231
  1.  
Rola Katarzyna świetlica
  1.  
Rucińska Agnieszka 108
  1.  
Szadura Marian Kantorek obok sali gimnastycznej
  1.  
Szady Barbara 29
  1.  
Szpak Anna biblioteka
  1.  
Urbańczyk-Bekiesch Anna K5
  1.  
Witos Remigiusz Kantorek obok sali gimnastycznej
  1.  
Woźniak Kajetan 230
Poprawiony: piątek, 06 kwietnia 2018 14:10
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 64