środa, 21.11.2018

PIERWSZE NA OPOLSZCZYŹNIE GIMNAZJUM

z certyfikatem Szkoły Przedsiębiorczości
Szlachetna paczka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
poniedziałek, 19 listopada 2018 15:25

W dniach od 20 do 22 listopada br. będzie prowadzona sprzedaż ciast

i innych pyszności. Dochód przeznaczamy dla rodziny

z projektu Szlachetna Paczka.

Zapraszamy do aktywnej „degustacji” naszych wypieków.                                              

                                                                                

                        Wolontariusze Publicznego Gimnazjum

 
Kiermasz Świąteczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
poniedziałek, 19 listopada 2018 14:27
20 listopada (wtorek) od godziny 17.00 (podczas spotkań z rodzicami)
odbędzie się  kiermasz świąteczny w holu głównym Publicznego Gimnazjum.
Zapraszamy do skorzystania. 
 
Terminy konkursów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
poniedziałek, 19 listopada 2018 11:48

term konk

Poprawiony: poniedziałek, 19 listopada 2018 11:50
 
Ogólnopolski Dnień Praw Dziecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
poniedziałek, 19 listopada 2018 07:49

link do listu Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka,

który obchodzimy 20 listopada:

http://brpd.gov.pl/sites/default/files/list_z_okazji_ogolnopolskiego_dnia_praw_dziecka_2018.pdf

 
Spotkanie z rodzicami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Artur Krzyża   
środa, 14 listopada 2018 15:39

Zapraszamy na spotkania z rodzicami w dniu 20.11.2018 r.

od godz. 17.00

Konsultacje nauczycieli od 17.30 do godz. 18.30.

ODDZIAŁY KLASA III
A

A. Urbańczyk-Bekiesch

Sala 223

B

B. Lika

Sala 129

C

A. Krużołek

Sala 128

D

D. Oleszek

Sala 102

E

B. Szady

Sala 29

F

A. Hyjek

Sala E1

Konsultacje nauczycieli  17.30- 18.30

Lp Nazwisko i imię sala
  1.  
Babilec Beata 203
  1.  
Gasz Elżbieta E2
  1.  
Góra Ewa biblioteka
  1.  
Hyjek Adam (Wych. 3f) E1
  1.  
Jantos Ewelina 109
  1.  
Kierel Teresa 202
  1.  
Ks. Piotr Kierpal K5
  1.  
Kleniewski Krzysztof E2
  1.  
Klink – Jelito Justyna 108
  1.  
Kobza Renata 230
  1.  
Kotlewska Marzena 123
  1.  
Kowalczyk Anna 211
  1.  
Kowalczyk Mariusz 23
  1.  
Krużołek Aleksandra (Wych. 3c) 128
  1.  
Lika Brygida (Wych 3b) 129
  1.  
Lippa Cecylia 226
  1.  
Mościcka Ilona K3
  1.  
Nowak Hanna 21
  1.  
Oleszek Danuta (Wych. 3d) 102
  1.  
Rabiak – Adamska Lidia 231
  1.  
Rola Katarzyna świetlica
  1.  
Szadura Marian Kantorek obok sali gimnastycznej
  1.  
Szady Barbara (Wych. 3e) 29
  1.  
Szpak Anna biblioteka
  1.  
Urbańczyk-Bekiesch Anna (Wych. 3a) 223
  1.  
Woźniak Kajetan 230
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 64